godziny 1

W roku 2013 fundacja Jesienny Uśmiech przeznaczy na leki dla seniorów 70`000 zł w ramach projektu Zdrowy senior aktywnym uczestnikiem lokalnej społeczności. Jest to możliwe dzięki pozyskaniu 35`000 zł w wyniku konkursu grantowego Razem możemy więcej  organizowanego przez Fundację Dbam o zdrowie, oraz dzięki ludziom dobrej woli, którzy zechcieli wesprzeć tą inicjatywę. 

logo razem mozemy wiecej1

 

Działalność Fundacji Jesienny Uśmiech w roku 2012, to przede wszystkim działalność organizacyjna przygotowującą do realizacji programów mających na celu wsparcie osób starszych, jak też przygotowanie programów wieloletnich  oraz pomoc bieżąca.

Gromkie brawa, okrzyki radości i ogromna eksplozja dobrego humoru towarzyszyły uczestnikom II Pełnego radości i humoru wieczoru dla seniorów, zorganizowanego w ramach partnerstwa Fundacji Jesienny Uśmiech i Fundacji "Dr Clown"

Serdecznie dziękujemy Pańswtwu za przybycie i zapraszamy na warsztaty już 07/03/2013 r. o godzinie 15:00

P3220131z

P3220127z

jesienny uśmiech

Dziękuję serdecznie za wszystkie głosy oddane na mnie w  plebiscycie Anielskie serce:)

Agnieszka Łaszczyńska

Dzięki ludziom o wielkich sercach, mogliśmy udać się do naszych podopiecznych z przedświąteczną pomocą i wigilijnymi potrawiami, aby w ten szczególny dzień, odeszły ich troski i zmartwienia i mogli godnie przeżyć Święta Bożego Narodzenia. 

DSC06159