godziny 1

          Przyjaciel kojarzy nam się z kimś, na kogo możemy liczyć w chwilach sukcesu, ale również w trudach codzienności. Kto wspiera nas w działaniu i popiera naszą wizję, przez którą rozumiemy: Tworzenie mechanizmów zmierzających do pomocy osobom starszym, ich aktywizacji a także do międzypokoleniowej solidarności poprzez uwrażliwianie społeczeństwa na ich potrzeby. Chcemy pomagać osobom starszym, aby godnie i z szacunkiem przeżywały jesień swojego życia. Zależy nam, aby przestrzeń publiczna, w której wszyscy funkcjonujemy zmieniała się na lepsze. Byśmy wszyscy mieli możliwość, aby żyć i starzeć się w spokoju i z uśmiechem na ustach. Wszystko jest w naszych rękach. Jeżeli będziemy działali wspólnie możemy osiągnąć sukces.

          Dlaczego warto w nas zainwestować? Ponieważ chcemy być dla Państwa Partnerem w szerzeniu dobra. Chcemy nieść radość i szczęście oraz nadzieję tym, którzy całe życie ciężko pracowali, a teraz często są samotni i nie radzą sobie z otaczającą ich codziennością. Mamy świadomość, że często zastanawiacie się Państwo jak pomóc innym, ale ponieważ jesteście zapracowani nie macie czasu by zająć się tą sprawą. Jesteśmy odpowiedzią na Wasze pytanie. Dzięki osobistym wizytom u osób potrzebujących, poznajemy ich potrzeby i diagnozujemy sytuację, w której się znaleźli, po to by działać skutecznie, a przy okazji wykluczyć z pomocy osoby przyjmujące postawy roszczeniowe. Wiemy, kto potrzebuje pomocy i chętnie również w Państwa imieniu zaniesiemy ją do tych, którym jest ciężko.
Zapewniamy Państwa o naszym zaangażowaniu i chęci walki o zmianę mentalności społeczeństwa. Zapraszamy do towarzyszenia nam w chwilach sukcesu. Chcemy byście byli Państwo z nami, kiedy będziemy osiągali sukcesy w dziedzinie pomagania osobom starszym i „odmrażania” naszego społeczeństwa. Byśmy jednak mogli skutecznie pomagać, potrzebujemy do tego środków. Możemy Państwa zapewnić, że każda przekazana przez Was złotówka zamieni się w realną pomoc, z której w przyszłości wszyscy skorzystamy. Integrujemy pokolenia by wzajemnie się szanowały i przekazywały sobie to, co w nich najlepszego. Pomagając dajemy świadectwo, jakie wartości są dla nas ważne i w jakim społeczeństwie chcemy żyć.

Pamiętaj, że Ciebie również czeka starość!

Nie zwlekaj więc i zostań Przyjacielem Fundacji JESIENNY UŚMIECH.