godziny 1

Prezes Zarządu Fundacji

Tadeusz Muszyński

Życiowe motto:

„ O tym kim jesteśmy nie świadczy

wykształcenie, majątek, wygląd, talent,

ale to jak traktujemy drugiego człowieka”

       Z Fundacją Jesienny Uśmiech, związany od maja 2019 roku. Wcześniej przez kilkadziesiąt lat zdobywał doświadczenie zawodowe w firmach korporacyjnych. 

     Widzi w Fundacji kilka istotnych celów. Przede wszystkim najważniejszym z nich jest bezpośrednia pomoc kierowa do seniorów, którzy są w potrzebie, a nie radzą sobie w codziennym życiu. Innym, chociaż równie ważnym jest integracja młodzieży z seniorami. Uważa, że seniorzy, mają do zaoferowania tym "młodszym" wiele darów, o których nie zdają sobie sprawy. Przede wszystkim "Oni" często doświadczyli w swoim życiu to, z czym młodzież dopiero się spotyka i o co często się wiele razy "potknie". Mogą im pomóc pokazując właściwą drogę. Poza tym w dzisiejszym tempie życia, warto się zatrzymać i nauczyć się nim cieszyć.

    Fundacja walczy też z samotnością i pokazuje na wiele sposobów jak można spędzać swój wolny czas.  Każdemu kto chce się o tym przekonać proponuje przyjście do Centrum Seniora, swoistego klubu, w którym codziennie można spotkać kilkunastu, albo nawet i kilkudziesięcu szczęśliwy chseniorów i wspólnie z nimi pouczyć się, pośpiewać, poćwiczyć, pomaisterkować, czy odkryć lub pokazać swoje zdolności i umiejętności.