godziny 1

Już po raz trzeci realizujemy  program „Leki dla seniorów” , w ramach którego osoby starsze (+60) zamieszkujące miasto Leszno, które znajdują się w trudnej sytuacji materialnej mogą otrzymać dofinansowanie  na wykupienie leków . Zgłoszenia do programu przyjmowane są do 15 czerwca.

W ramach programu najbardziej potrzebujący seniorzy z Leszna mogą otrzymać dofinansowanie na zakup leków w wysokości około 200 złotych miesięcznie przez okres od  lipca 2015 do kwietnia 2016 r.  

Zgłoszenia przyjmowane są pod numerem telefonu 530 211 615. Po przyjęciu zgłoszeń wolontariusze będą odwiedzać  te osoby w domach i przeprowadzą ankietę oraz zweryfikują recepty, rachunki za leki - wszystko, co pomoże określić, jak duże wydatki ponoszą na zakup leków.

Projekt pt. "Zdrowy senior" jest laureatem IV edycji Konkursu Granotowego RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ! zorganizowanego i dofinansowanego przez Fundację "Dbam o Zdrowie". 

Dziękujemy serdecznie wsystkim, którzy włączyli się w przygotowania, uświetnili imprezę swoimi występami, zaangażowali się w zbieranie i układanie złotówek. Dziękujemy piekarni Ratajczak&Gawlicki za przekazanie placków, a tym samym wsparcie akcji Kilometr Dobra.

Zebraliśmy 110 m dobra, które w przeliczeniu na gotówkę daje  4840 zł.

Było to dla nas kolejne ważne wydarzenie i pierwszy krok na drodze do zebrania funduszy na budowę domu dla najuboższych seniorów.

Dziękujemy, że jesteście z nami.

KD1KD2KD3KD5KD6 KD7   

 

plakat finał

jesienny usmiech plakat

NIEDZIELA 31.05.2015, GODZ. 15:00,

    HALA TRAPEZ wielki finał akcji

             KILOMETRY DOBRA.

PRZYJDŹ I DOŁÓŻ SWOJĄ ZŁOTÓWKĘ 

Kolejne projekty Jesiennego Uśmiechu
Pieniądze na leki dla seniorów
27.05.2015. Radio Elka, Jarek Adamek
Leszczyńska Fundacja Jesienny Uśmiech rozpoczyna kolejną edycję programu „Leki dla seniorów”. W tym roku przewidujemy, że skorzysta z niego około 50 osób – mówiła w Rozmowach Elki prezes fundacji Agnieszka Łaszczyńska. Program polega na dofinansowywaniu zakupu leków dla osób starszych w trudnej sytuacji materialnej.

http://elka.pl/content/view/75221/150/